~Volt

Dla mnie brak aneksu to brak wzrostu. Pojawienie się kolejnego aneksu dalszy brak wzrostu. Tak widzę sprawę z aneksami .

Dopóki nie pojawi się info o podpisywaniu umowy i nie pojawi się chętny co to zbierze to nic się nie wydarzy.Być może ten co łyknie obligacje skorzysta z wymęczenia akcjonariuszy i skasuje coś z rynku.
Ale po co ma zbierać z wyższych poziomów jak mu się wszyscy cisną z akcjami grosz czy dwa wyżej ?
Podejrzewam że najpierw zrzuci to niżej korzystając z tego że popyt jest tak słaby i zbierze od tych co spanikują i oddadzą mu za bezcen ,po czym zbierze część z prawej i tyle.
Kto się dołączy to do tego zbierania zarobi kilkadziesiąt procent i będzie zadowolony .
Dlatego warto się ustawić na 4 czy 5 groszach a możliwe że coś dodatkowo wpadnie.

A czy zobaczymy taki scenariusz to czas pokaże.

Maja kilka dni na opublikowanie informacji a 30 się kończy subskrypcja ,chętny jest więc kasa będzie.

Zaraz zapewne jakiś zaślepiony nie wiadomo jakimi wzrostami gbur skomentuje w nerwach moją wypowiedz bo na spokojną wypowiedz mało kogo tu stać .



Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.