~re Lutek

Nie wiem czy zapoznales sie z uchwalami dot skupu akcji wlasnych i tym jak kto glosowal ?Podejrzewam ze nie . Aviva wogole nie wziela udzialu w NWZA , a ING glosoal przeciw skupowi . Za glosowli Szostak , Szymula i Flak . Jezeli chodzi o zarzad to posiadaja po kilka lub kilkanascie tys akcji i ich glos jest zaden . Nie wiem tez co wiesz o slupach ( jezeli piszesz ) i nie wiem jak definiujesz to pojecie - kto mialby nim byc i na jakich zasadach ? Projekt skupu akcji wyszedl od szostaka i zostal na NWZA poparty i przeglosowany . Wydaje mi sie ze zarzad w tej materi byl obserwatorem i wykonawca uchwal NZWA.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.