Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Pracowałem w Rosji 5 lat jest to specyficzny kraj podpiszą kontrakt jeśli będą z niego wynikały korzyści współpracy w szerszej dziedzinie niż tylko ten kontrakt i jeśli firma to mądrze rozegra może wyciągnąć grubą kasę bo Ruscy mają jej od zaje,,,,,,, mimo że nie wygląda na to czasami.
Natomiast certyfikaty UE ma znaczenie drugorzędne a między Kanada a Polską my mamy większe szanse tylko jak pisał kolega Gerg i dejw potrzebne gratisy.
Tylko znając podejście firmy czarno to widze ale chciałbym się mylić.