~laik

Popieram DonTus, czytam nie jeden opis tego autora i wszystko ma jakiś sens. Moje zdanie jest podobne choć nieco inne. To nie fundusze operują tymi akcjami po tej cenie, bo jaki mają w tym interes? żaden. Ja mając za 2miliony zł akcji płyne z nimi na 6zł a co dopiero fundusze. Wszyscy wiecie jak to można przeprowadzić, zlecasz rano po 5,50 a z drugiego kompa kupujesz, co dokupisz po drodze sprzedaż po 6. Następny dzień podobnie i do osiągniecia celu spekulacji oczywiście. Tak jak to ma miejsce teraz kupują po śmiesznej cenie od siebie samych, wypluwają sobie za minute to samo płacąc tylko prowizje, mniejszą bo tranzakcja jast w tym samym dniu. Ja stawiam że w poniedziałek jest poniżej 4zł

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.