Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Witam,
trudno jest odnieść się do zagadnień, które Pani przedstawia nie mając wglądu w dokumentację. W Euro-tax.pl rozliczyło się ponad 100tysięcy osób, i jedynie po Pani opisie nie jestem w stanie odnaleźć Pani sprawy.
Proszę o wskazanie numeru sprawy jaki został nadany Pani w naszym systemie, wówczas będziemy mogli szczegółowo odnieść się do sprawy. Ew. może Pani ten numer podać bezpośrednio na skrzynkę doradcy doradca.online@euro-tax.pl i wówczas będziemy się z kontaktować bezpośrednio w celu pełnego wyjaśnienia tej kwestii i doprowadzenia jej do zadowalającego efektu.
Pozdrawiam,
Pozdrawiam,
------------------------------
Marcin
Doradca online Euro-Tax.pl
Zwrot podatku za pracę za granicą