Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
.............z was! . Takie wzrosty ogromne ( sic!) przed Centkiem i do tego z możliwością taniego - JESZCZE - dokupienia i obkupienia się. Nic, tylko uśredniać !. Zadziałał widać wasz ( akcjonariuszy) " urok osobisty " i wyjątkowa tępota. Jak czytam wasze ( udupionych w gównie ) hura optymistyczne posty, to odnoszę wrażenie,graniczące z pewnością, że wy naprawdę nie udajecie ........głupców. Czy was, tych łudzących się i piszących o Centku dobrze nie stać już na zmianę........... lekarza? Zostaliście GOLASAMI???? Mam na myśli oczywiście takiego od : nie, nie od hemoroidów, ale od waszych pustych..........głów. Zrozumcie pacanki ,że nigdy nie będzie końca waszej gehenny. Cwany i mający was w DUPIE krętacz ( być może i oszust ?) już dawno o to zadbał. Dalej łechtajcie się 1 - 2 groszowym odreagowaniem, to podobno lepsze ( na krótko ), niż ..........środki psychotropowe. A teraz do zakupów - tylko n ie kupą - mości ......akcjonariusze!