Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
......pan tak od siebie, czy tak panu ......każą ???. Czy pisanie ( nawet niezbyt parlamentarnie, choć nie wulgarnie ) o piszących nieprawdę, to temat zakazany, kwalifikujący się do usuwania? Nazywanie, czy porównanie kogoś do tak ,jak ja to robię, to bluźnierstwo, czy stwierdzenie faktów? Moderatorze opamiętaj się! Nie zawsze pisanie o kimś, że jest idiotą znaczy ....obrażanie, czasami może być diagnozą. I tak należy traktować moje niektóre wpisy OSTRZEGAJĄCE przed takimi ,jak np. " hanys 705", "1234 " itp. usiłującymi zdyskredytować mądrzejszych i rozsądniejszych od nich samych. Czy nie zauważa pan , że ich teksty maja na celu tylko i wyłącznie wprowadzaniem w błąd mniej zorientowanych sytuacją w szambo - Centku? Umoczeni usiłują utopić innych . Jeśli musi pan kasować teksty forumowiczów, to niech pan to robi z wpisami mającymi na celu oszukanie ( pisanie o Centku DOBRZE........to oszustwo !) obecnych i potencjalnych akcjonariuszy, pisanych nawet ......przyzwoicie. Pozdrawiam