~pszyszek

Mylisz się, to nie Roman manipuluje kursem tylko DM który skupuje dla Alchemii. Codzień raport, nie wiem po co te brudy na Romana. Oczywiście za co innego można mieć pretensję ale nie za to że firma chce kupować i to jak jak najtaniej bo to JEST w interesie wszystkich inwestorów. Gdyby nie te ustawianie kursu to nie mogli by wogóle kupować bo rynek nawet na poziomie 20 zł i tak nie zapewniłby dziennego wolumenu 60 tys akcji wymaganego do zakupu 15 tys.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.