~Bruco

Krótko o raporcie - miedzy 2010 a 2011 duzo sie wydarzyło. Kwoty sie całkowicie zmieniły więc daruje sobie proównanie.

Można porównać 1Q 2011 do 1Q+2Q 2011
Co mamy:
1Q w kpln 1Q+2Q w kpln komentarz
przychody: ok 100k ok 256k czyli mamy tendencję wzrostową
zysk dz. operacyjna 130 - 10k im lepiej w przychodach tym gorzej
zysk netto 614 -557 jak wyżej, w 2Q nawet operacje finansowe słabo
długi 105k 160k więcej długów - niedobrze
WK na akcje 0,7pln 0,53 firma coraz mniej warta na papierze
zysk na akcje 0,05 -0,04 czyli w Q2 praktycznie -0,09

Generalnie jest gorzej. Im wiecej kontraktów na energie tym gorzej. Marża na energi jest tak mała że nie pokrywa kosztów jej sprzedaży i administarcyjnych.
Jak zobaczę jeszcze jakieś infa typu - nowy kontarkt na handel energią to będę traktował to jakoinformację negatywną

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.