Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Czyżbyś pałał do mnie nienawiścią ? :] Czymże sobie na to zasłużyłem ? Tym że człowiek który założył ten temat ma już zdanie na ten temat którego najwyraźniej nie ma zamiaru zmienić a na dodatek Shreder który dość perfidnie zaironizował został przez niego zrozumiany w sposób niezamierzony, opaczny ?
Nie rozumiem Cie.
Czy warto kupić miraculum, tak można pytać o akcje każdej spółki na giełdzie. Obecnie, dopóki rynki na całym świecie są w czarnej dupie to jak gra w rosyjską ruletkę. Jeśli ktoś ma czas albo szczęście to może spróbować. Póki co jest korzystanie z okazji (sytuacja na świecie)