Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
info ze spółki z portfela...
MSP sprzedało udziały w Chemobudowie-Kraków
wnp.pl - 15-07-2011 11:29
Konsorcjum Instalexportu oraz Krak-Chem kupiło 85 proc. akcji Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego Chemobudowa-Kraków.
Resort skarbu poinformował o podpisaniu 14 lipca umowy sprzedaży 85% akcji, będących własnością Skarbu Państwa w Spółce Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Chemobudowa – Kraków na rzecz Konsorcjum Instalexport S.A. z siedzibą w Warszawie oraz Krak – Chem Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.
Do finalizacji transakcji konieczna jest jeszcze zgoda prezesa UOKiK.
Chemobudowa-Kraków ma ponad 60-letnie doświadczenie w wykonywaniu robót budowlano-montażowych w kraju i zagranicą. Firma świadczy ponadto usługi transportowe, wystawiennicze oraz hotelarsko-gastronomiczne. Przedsiębiorstwo działa m.in. w województwach małopolskim i śląskim.
ponad 100mln obrotów za 09r.