Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Taka cena to wynik wyceny jakiegos fundu
cala gielda spada to i pc guard musi spasc, spadki robione malymi ilosciami akcji co dziwne po cenie po ktorej malo kto bral - no chyba ze ktos kisi akcje od zalozenia spolki
jak widac wiekszej ilosci oddawajacych nie ma, jak i swprzedajacyh tez ot taki fund sobie siedzi i taka cene na funduje
kiedys byla podbitka na 3,8 ale to inne czasy komus zalezalo na wysokiej cenie bo sprawa imagisu sie klarowala
calatrawa chce zrobic u siebie skup akcji wlasnych - tam przynajmniej jakas walcza z niskim kursem pewnie za jakis czas prezes znowu poda info o nabyciu akcji - nie ma juz kasy pewnie na dalsze usrednianie
z pc guardem bedzie podobnie - beda to chcieli predzej czy pozniej dac w gore
a moze jeszcze jakas nowa emisja ? za duzo akcji ma calatrawa i raczej nie beda tego robic
chcac wykazywac duzy zysk w calatrawie beda musieli cos pokombinowac z kursem pc guarda