Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
takze SP pozostanie w akcjonariacie z udzialem ca 7.2%; po wezwaniu 66% bedza mialy ATT czyli max FF to 27%, a jesli zalozymy ze ARP i PZU OFE nie odp na wezwanie to wtedy FF wyniesie jedynie 13%! dowiemy sie wkrotce z komunikatow
wyniki bdb; spora poprawa sytuacji plynnosciowej spolki, kapital obrotowy w koncu na plus, super rentownosc na bieli tytanowej; musza jak najszybciej zrefinansowac zadluzenie wobec PGNIGu bo odsetki na tych 80mln zadluzenia sa "lichwiarskie" (11% pa jesli sie nie myle)