Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
sytuacja na swiecie nie pozwoli zeby firma nawet po informacji ze zaczynaja nadawac mogla piac sie z kursem w gore, poprostu pech !! pisalem 2,3 miesiace temu czy nie zbiegnie sie emisja programow z bessa na rynkach swiatowych, no i mamy !!
trzeba po spadkach dokupic przy tak niskim FF i czekac na tluste lata na parkiecie
jestem wqrwiony ze caly czas byla spolka na fixingach i nikt z tym nic nie zrobil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!