Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
IDMSA gwarantule tylko iż odkupi 10mln pp i obejmie akcje . Reszty może nie obejmować płacąc karę.
Nie było ogłoszenia o zmniejszeniu zaangażowania przez Pionieer TFI. Zaangażowanie zmniejszył Pionieer Pekao PTE a to drobna różnica.
Poziomy ostatecznego zaangażowania przez IDM oraz Supernova po 17% można osiągnąć kupując akcje z rynku (pewnie to jest strona popytowa od jakiego czasu) lub kupując pp np. po 1 gr.