Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Jeszcze raz powiadam ,ze jednego dnia Dębica skoczy w granicach 60zł jest juz oczyszczona z leszczy a spekulanci z uwagi ze ta firma ma zdrowe fundamenty chcą jeszcze tanie kupic ale jak widać leszcze już się wystrzelali.
Jutro jeszcze może byc remis lub niewielki spadek a od poniedziałku jazda niewielka a później odpal wig20, wzrośnie jednego dnia 6%