~Sam

Możesz mieć dużo racji. Nie wiem dlaczego nie ma żadnych informacji ale sądzę, że brak informacji to dobra informacja.
Kurs dawno poszedłby w górę jakby nawet spekuła się zainteresowała ale teraz pewnie siedzą na IWSA, AAE, czy też IZN.
Dobre czasy na PMT wrócą tylko trzeba cierpliwości. Jeśli będziecie słuchać naganiaczy typu: US siadł na konto, trup itd to oddacie za darmochę ze stratą i po wzroście będziecie płakać. Zastanówcie i nie oddajcie akcji nisko.
Pozdro

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.