redaktor

Tym, którzy mnie znają nie muszę się przedstawiać. Innym wyjaśnię, że pisuję tylko na spólkach, które według mnie są kiepskie i staram się ostrzegać przed ich kupnem.
ATONa również uważałem za spółkę wydmuszkę i nie miałem o nim dobrego mniemania.
Ale uwaga - po raz pierwszy w życiu zmieniam moją wcześniejszą opinię o spółce.
Jestem przekonany, że ATON osiągnie w najbliższym czasie cenę o jakiej nawet większość z Was nigdy nie marzyła.
Co ja piszę nie marzyła, większość o takiej cenie nawet nie śniła.
PS.
Niestety, ale nie podam powodów, dlaczego tak diametralnie zmieniłem swoją opinię o ATONie (mądrzy zrozumieją), ale mogę tylko dodać, że nie ma to nic wspólnego z tym, że mieszkam we Wrocławiu i nie ma prawie dnia żebym nie był na ulicy Na Grobli.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.