~DanTheDowner

Ja też tak to rozumiem jako inwestycje/pożyczke. Przecież nikt nie kupuje czegoś po zeta jak może to mieć od ręki 20% taniej, bez sensu. Ale jak te pakiety latały to też tak myślałem a tu minęło już kilka miesięcy i kurs jest lata świetlne od tego po ile kupowali. Może też myślą długoterminowo (przyszły rok)?

Póki co dzisiaj pękło 0.8, kurs kręcił się jakiś czas na 0.81, jak któregoś dnia zamknęło się na 0.83 to miałem nadzieje ale teraz lecimy na 0.71 i tu powinno być drugie dno... Oby bo jak sie zrobi z tego drugie efh, pronox czy tfo to pozostanie popełnić harakiri.



Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.