Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
ja czekam na obiecane 300 mln przychodow i 15% rentownosc w zeszlym roku bylo napisane ze za 2-3 lata, tylko nie wiem czy z potencjalnymi przejeciami czy nie bo znalazlem 5 roznych art. na ten temat i raz bylo ze z przejeciami raz ze rozwoj organiczny. Ale na logike to razem z przejeciami bo ciezko by bylo rozwojem organicznym osiagnac taki wynik, nawet z b. duza dynamika zyskow.
c/z jak sie uda to bedzie 5.2, to 100% -minimum no i pewnie z wiekszymi zyskami spolka bedzie mogla zaczac w szybszym temie powiekszac grupe.
z drugiej strony netmedia z prognozowanym rozwojem sredniorocznym na poziomie 15 % i rekomendacja na 9.95 kosztuje dzis 5.55 z c.wk na poziomie 1.1 i c.z 7,
krynicki ktory w ciagu 2 lat ma przychody zwiekszyc z 18 mln w zeszlym roku na 100 mln w 2013, spada w ciagu tygodnia o 30% i schodzi ponizej wartosci ksiegowej mimo ze wartosc rynkowa to 40 mln a spolka pozyskala w tym roku 10 mln gotowki, nie doliczonej do wartosci spolki czyli wk .jakies 0.7, tam niby zysk minimalny jest ale to stan przejsciowy
tak czy inaczej
kwiatkow pelno na naszej gieldzie jak sie glebiej poszuka, wiec pytanie czy to mega opkazje czy bessa poczatek bessy i nie takie promocje ujrzymy.