Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2011-07-14 o godz. 14:40 ~2323 napisał(a):
> Data sporządzenia: 2011-07-14
>
> Skrócona nazwa emitenta
>
CENTROZAP S.A.
> Temat
>
Nabycie akcji PEC Śrem SA
>
Podstawa prawna
>
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o
> ofercie - informacje poufne
Treść raportu:
>
>
Zarząd Emitenta informuje, iż w dniu 13 lipca
> 2011 roku kupił od ENEA SA z siedzibą w Poznaniu 6.860
> sztuk akcji Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Śremie
> SA z siedzibą w Śremie o wartości nominalnej 1.000,00 zł
> każda, stanowiących 41,65% w kapitale zakładowym Spółki po
> łącznej cenie 9.611,82 tys. złotych.
Po zawarciu powyższej
> transakcji Centrozap SA posiada 97,39% w kapitale
> zakładowym PEC w Śremie SA.
Powyższa transakcja stanowi
> zwieńczenie procesu konsolidacji akcjonariatu PEC Śrem SA
> oraz umożliwi dla Centrozap SA maksymalizację efektów
> synergii wynikających z dokonanego procesu inkorporacji
> zakupionej przez Centrozap SA Elektrociepłowni Śrem z
> Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej w Śremie SA.
O
> zamiarze zakupu powyższych akcji oraz o prowadzonych w tej
> sprawie negocjacjach Centrozap SA informował w raporcie
> bieżącym 96/2010 z 10 września 2010 roku.
splunąć i zapomnieć
nawet bankrut w upadłości więcej wart niż ten śmieć M