~zmeczony foneco

Zarząd FON Ecology S.A. (Emitent) informuje, iż od dnia 11 czerwca 2011 roku do dnia dzisiejszego tj. 29 czerwca 2011 rok, dokonał kolejnego etapu skupu akcji własnych. Ilości skupionych akcji w VII etapie skupu akcji własnych wynosi 736 890 (słownie: siedemset trzydzieści sześć tysięcy osiemset dziewięćdziesiąt tysięcy) sztuk akcji po cenie od 0,29 zł do 0,30 zł za akcję. Akcje własne nabyte w VII- etapie skupu akcji własnych stanowią 2,54 % ogólnej liczby akcji spółki FON Ecology S.A. Jednocześnie Emitent informuje, iż do dnia dzisiejszego skupiono 1.942.975 (słownie: jeden milion dziewięćset czterdzieści dwa tysiące dziewięćset siedemdziesiąt pięć) sztuk akcji własnych, co stanowi 6,69 % ogólnej liczby akcji spółki FON Ecology SA.
Jednocześnie Zarząd FON Ecology S.A. informuje, iż będzie realizował upoważnienie NWZA do nabycia nie więcej niż 9.000.000 akcji własnych w celu ich umorzenia na podstawie art. 365 § 1 pkt 5 Kodeksu Spółek Handlowych, w terminie do 18 listopada 2013 roku.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.