~jan

Jesli Grecy uchwala ustawy nie tylko en block ,ale w i w szczegolach(jutro) ,to obkupieni po 36gr maja pewny zarobek pozostali (basia) beda musieli dalej wstawac rano i odpalac kompy oraz czytac i pisac jalowe bzdety.
Basiu ,tu nie jest sklep-piekarnia gdzie tzreba pilnowac "swiezego pieczywa".
Twoje zachowanie przypomina mi moje poczatki w latach 90tych.(tez czuwalem)
"Dorosnij " w koncu jestes nauczycielką ,nie Pan ma w opiece tych mlodych ludzi ,czego Ty ich nauczysz(?)


A jesli nie uchwala.............to bedzie okazja dla tych co beda wkrotce Basi sprzedawac po 38 gr:)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.